{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Pre-Term Fiberpatchkabel OM4 1x12MTP-1x12MTP 8M

Pre-Term Fiberpatchkabel OM4 1x12MTP-1x12MTP 8M

Specifikationer

Konnektor
MTP-MTP
Længde m
8 m
Serie
OM4
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
1084005965
EAN nr
5702969103505
UNSPC
39121429
Mærke
LK
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
VDILL044C4C0008
Rabatgruppe
21032

Beskrivelse

Pre-termineret fiberkabel OM4 1x12MTP (female) - 1x12MTP (female) 8M

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også