//24385, Script blok
{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Pre-Term Fiberpatchkabel OS2 1x12MTP-1x12MTP 60M

Pre-Term Fiberpatchkabel OS2 1x12MTP-1x12MTP 60M

Specifikationer

Konnektor
MTP-MTP
Længde m
60 m
Serie
OS2
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
1084007031
EAN nr
5702969104786
UNSPC
26121607
Mærke
LK
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
VDILL064C4C0060
Rabatgruppe
21032

Beskrivelse

Pre-termineret fiber cable OS2 1x12MTP (female) - 1x12MTP (female) 60M til at forbinde pre-terminerede fiberkassetter eller pre-terminerede fiberbokse direkte, uden brug af fibersplidsninger

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også