{{selectedFacet.Name}}

    {{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
    Varenr. {{product.Varenr}}
    EAN: {{product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

    Øv

    Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

    Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

    Anbefalinger baseret på din kurv

    Fiberadapter SC-ST duplex ceramic indsats

    Fiberadapter SC-ST duplex ceramic indsats

    Specifikationer

    Konnektor
    SC-ST
    Produkt
    Adapter

    Varedata

    Vare nr
    1086000557
    EAN nr
    5703302078825
    UNSPC
    39121429
    Mærke
    LK
    Salgsforpakning
    10/10 STK
    Kan straksleveres
    Nej
    Leverandørens varenr
    508C1045
    Rabatgruppe
    21032

    Beskrivelse

    Anvendes i patchpaneler og vægudtag til sammenkobling af den faste installation og patchkablet. Anvendes til sammenkobling af 2 x (1 SC og 1 ST) konnektorer. Multimode.

    Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



    Andre købte også