Pre-Term Fiberboks OM4 8x12MTP-96xLCQ 1HE

Pre-Term Fiberboks OM4 8x12MTP-96xLCQ 1HE

Specifikationer

Konnektor
MTP / LC
Produkt
Fiberboks
Serie
OM4

Varedata

Vare nr
1084005651
EAN nr
3606480575457
UNSPC
39121429
Mærke
LK
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
VDILP142U5H
Rabatgruppe
21032

Beskrivelse

Anvendes i forbindelse med Actassi Pre-terminerede Fiber installationer. 19" Fiberboksen monteres i rackskab med medfølgende montagesæt. Forbindes nemt med Trunkkabeler via MTP konnektorer i bagsiden.

Fiberboksen er på forsiden udstyret med fibersamleled. Inden i fiberboksen er fibersamleledene forbundet til MTP konnektorer på bagsiden.

Ekstra information

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os