Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm

Fiberkonnektor SC OS2 TB Corning unicam 9/125µm

Varedata

Vare nr
0984311718
EAN nr
5706683017872
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231171
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

SC-connector TB corning unicam 9/125µ OS2 95-200-41

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os