{{selectedFacet.Name}}

    {{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
    Varenr. {{product.Varenr}}
    EAN: {{product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

    Øv

    Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

    Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

    Anbefalinger baseret på din kurv

    Actassi Fiberpatchkabel OM2 SC/LC 50/125 3M

    Actassi Fiberpatchkabel OM2 SC/LC 50/125 3M

    Specifikationer

    Konnektor
    SC-LC
    Længde
    3 m
    Kategori
    50/125
    Serie
    OM2
    Produkt
    Fiberpatchkabel

    Varedata

    Vare nr
    1084004759
    EAN nr
    3606480449383
    UNSPC
    39121429
    Mærke
    LK
    Salgsforpakning
    1/50 STK
    Leverandørens varenr
    VDIP542353
    Rabatgruppe
    21032

    Beskrivelse

    Anvendes til Actassi Fiber produkter som indendørs forbindelseskabel mellem aktivt og passivt udstyr i rackskab og fra dataudtaget til arbejdsstationen.

    Konstruktion:
    IEC 61935-2.

    Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os


    Andre købte også