{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Actassi Fiberpatchkabel OM3 SC/SC 50/125 3M

Actassi Fiberpatchkabel OM3 SC/SC 50/125 3M

Specifikationer

Konnektor
SC-SC
Længde m
3 m
Kategori
50/125
Serie
OM3
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
1084004830
Erstattes af
EAN nr
3606480449468
UNSPC
39121429
Mærke
LK
Salgsforpakning
1/50 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
VDIP543333
Rabatgruppe
21032

Beskrivelse

Anvendelse: Anvendes til Actassi Fiber produkter som indendørs forbindelseskabel mellem aktivt og passivt udstyr i rackskab og fra dataudtaget til arbejdsstationen.



Andre købte også