{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Actassi Fiberværktøj ST/SC/LC Premium

Actassi Fiberværktøj ST/SC/LC Premium

Specifikationer

Produkt
Værktøj

Varedata

Vare nr
1084005460
EAN nr
3606480492181
UNSPC
43200000
Mærke
LK
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
VDIB699006U
Rabatgruppe
21032

Beskrivelse

Anvendes til konnektering af Pre-poleret MT-RJ, SC, LC, FC og ST konnektorer. Singlemode/Multimode

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også