Fiber Patchkabel SC-SC 1M 50/125 Duplex

Varedata

Vare nr
0984314236
EAN nr
5706683010200
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Leverandørens varenr
231423
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

FIBERPATC.DUPL.SC-SC 1M 50/125

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os

Andre som købte dette produkt, købte også
Andre som kiggede på dette produkt, kiggede også på