Patchkabel OM2 ST-ST 50/125µ Duplex MM 2M

Patchkabel OM2 ST-ST 50/125µ Duplex MM 2M

Varedata

Vare nr
0984314155
EAN nr
5706683051388
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231415
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

lan-optic fiber patch kabel duplex mm ST-ST 50/125µ OM2 2,0 m.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os

Andre som kiggede på dette produkt, kiggede også på