{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Mellemled LC duplex MM 960-4000

Mellemled LC duplex MM 960-4000

Varedata

Vare nr
0984312500
EAN nr
5706683018121
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
231250
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

Monteres F.eks i fiberoptiske patch bokse (se varenr. 231520), på forsiden, hvor de udgør overgangen fra installationskabel til patch kabel.

Type: LC duplex
Medie: Multimode
Materiale: Hård plast
Farve: Beige
Fabrikat: U-conn.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også