Fibermellemled LC OM3 duplex MM aqua SC footprint

Fibermellemled LC OM3 duplex MM aqua SC footprint

Varedata

Vare nr
0984312539
EAN nr
5706683016318
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231253
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

fiberoptisk LC duplex mellemled mm OM3 aqua SC footprint zirkonia ferrule.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os