Fibermellemled SC OM4 duplex MM purple zirkonia ferrule

Fibermellemled SC OM4 duplex MM purple zirkonia ferrule

Varedata

Vare nr
0984312380
EAN nr
5706683018756
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231238
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

fiberoptisk SC duplex mellemled mm OM4 purple zirkonia

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os