Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint

Fibermellemled LC OS2 duplex SM blå SC footprint

Varedata

Vare nr
0984312872
EAN nr
5706683010507
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231287
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

fiberoptisk LC duplex mellemled sm OS2 blå SC footprint zirkonia ferrule.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os

Andre som købte dette produkt, købte også