{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Fibermellemled SC OS2 duplex SM blå zirkonia ferrule

Fibermellemled SC OS2 duplex SM blå zirkonia ferrule

Varedata

Vare nr
0984312801
EAN nr
5706683050480
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
231280
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

fiberoptisk SC duplex mellemled sm OS2 blå zirkonia

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også