{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Patchkabel OM1 LC-SC 62,5/125µ Duplex MM 2M

Patchkabel OM1 LC-SC 62,5/125µ Duplex MM 2M

Specifikationer

Konnektor
LC-SC
Længde m
2 m
Kategori
62,5/125
Serie
OM1
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
0984313321
EAN nr
5706683050947
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
231332
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

lan-optic fiber patch kabel duplex mm LC-SC 62,5/125µ OM1 2,0 m.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også