Patchkabel OM3 LC-LC 50/125µ Duplex MM 2M

Patchkabel OM3 LC-LC 50/125µ Duplex MM 2M

Varedata

Vare nr
0984313017
EAN nr
5706683011283
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
231301
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

lan-optic fiber patch kabel duplex mm LC-LC 50/125µ OM3 2,0 m.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os