{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Fiber patchkabel OM3 LC-SC 50/125 duplex 1M

Fiber patchkabel OM3 LC-SC 50/125 duplex 1M

Specifikationer

Konnektor
LC-SC
Længde m
1 m
Kategori
50/125
Serie
OM3
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
0984314773
EAN nr
5706683012174
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
231477
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

Anvendes i fiberoptiske installationer. F.eks. fra fiberoptisk patch boks til aktivt udstyr. Eller fra fiberudtag til PC.
Anvendes i installationer, hvor der ønskes 10 Gigabit hastighed

Type: Duplex
Størrelse: 50/125 my
Standard: OM3
Interface: LC-SC
Længde: 1,0 m.
Farve: Orange.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også