{{'{0} produkter' | aoStringReplace: result.Count}}
Varenr. {{::product.Varenr}}
EAN: {{::product.EAN | aoFirstDelimitedValue}}

Øv

Vi kunne desværre ikke finde noget ud fra søgningen: "{{searchString}}".

Prøv at søge efter nogle andre ord eller find varerne via katagorierne.

Anbefalinger baseret på din kurv

Fiber patchkabel OS2 SC-SC 9/125 duplex 1M

Fiber patchkabel OS2 SC-SC 9/125 duplex 1M

Specifikationer

Konnektor
SC-SC
Længde m
1 m
Kategori
9/125
Serie
OS2
Produkt
Fiberpatchkabel

Varedata

Vare nr
0984313774
EAN nr
5706683011344
UNSPC
39121429
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 STK
Kan straksleveres
Nej
Leverandørens varenr
231377
Rabatgruppe
24102

Beskrivelse

Anvendes i fiberoptiske installationer. F.eks fra fiberoptisk patch boks til aktivt udstyr. Eller fra fiberudtag til PC.

Type: Duplex
Størrelse: 9/125 my
Interface: SC-SC
Længde: 1,0 m
Farve: Gul.

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os



Andre købte også