SFP Modul SM LC 1000Base-LX

SFP Modul SM LC 1000Base-LX

Varedata

Vare nr
0986277740
EAN nr
5706683019555
UNSPC
56111901
Mærke
Lan-com
Salgsforpakning
1/1 stk
Leverandørens varenr
227774
Rabatgruppe
24104

Beskrivelse

1000Base-LX SFP
Bølgelængde: 1310
Media: SMF
Distance: 10km

Har du forbedringer til produktoplysningerne? Skriv kommentar til os

Andre som kiggede på dette produkt, kiggede også på